facebook
  • Przewodniczący Rad Osiedli

    Publikujemy tabelkę zawierającą imiona i nazwiska nowo wybranych przewodniczących Rad Osiedli oraz siedziby Rad Osiedli. W kadencji 2019-2024 nie będzie funkcjonowała Rada Osiedla Piastowskie. Niektóre osiedla mają założone własne strony internetowe, co zostało uwidocznione w tabelce.

    Wykaz przewodniczących i siedzib Rad Osiedli w Bielsku-Białej
    w kadencji 2019 – 2024

    L.p.

    Nazwa Osiedla

    Przewodniczący/a Rady Osiedla

    Siedziba Rady Osiedla

    1. Aleksandrowice Leszek Sikora ul. Wrzosowa 20
    2. Beskidzkie Grażyna Tronkowska ul. Sternicza 8a (obok Szkoły Podstawowej nr 36)
    3. Biała Krakowska Izabela Sumera ul. Krakowska 23
    4. Biała Północ Paweł Kanik ul. Anieli Krzywoń 17
    5. Biała Śródmieście Eugeniusz Dziergas /w trakcie ustaleń/
    6. Biała Wschód Bogdan Wątroba ul. Komorowicka 36
    7. Bielsko Południe Joanna Kostecka-Wal ul. Młyńska 74
    8. Dolne Przedmieście Władysława Pabijan ul. Piastowska 10
    9. Górne Przedmieście Piotr Cecerski ul. Piotra Skargi 4
    10. Grunwaldzkie Leszek Caputa ul. Żywiecka 54
    11. Hałcnów Anita Szymańska ul. Wyzwolenia 293
    12. Kamienica Janusz Machowski ul. Karpacka 119
    13. Karpackie Teresa Opyrchał ul. Klemensa Matusiaka 6
    14. Komorowice Krakowskie Marek Móll ul. Olimpijska 16
    15. Komorowice Śląskie Rymwid Mikulski ul. Katowicka 65
    16. Kopernika Mateusz Wanat ul. Jesionowa 13
    17. Leszczyny Jacek Parzonka ul. Straconki 25
    18. Lipnik Sławomir Glaser ul. Podgórna 29
    19. Mieszka I Janusz Darasz ul. Piastowska 46
    20. Mikuszowice Krakowskie Andrzej Kubica ul. Żywiecka 302
    21. Mikuszowice Śląskie Wiesław Gęga ul. Olszówka 20
    22. Piastowskie Rada Osiedla nie będzie funkcjonowała w kadencji 2019 – 2024
    23. Polskich Skrzydeł Czesław Malinowski
    ul. Ikara 2
    24. Słoneczne Waldemar Wysocki ul. Braci Gierymskich 5
    25. Stare Bielsko Czesław Jurewicz ul. Jana Sobieskiego 307A
    26. Straconka Józefa Wawak ul. Górska 94
    27. Śródmieście Bielsko Henryk Wnuk ul. Hugona Kołłątaja 14
    28. Wapienica Elżbieta Cichoń-Sadowska ul. Cieszyńska 388
    29. Wojska Polskiego Elżbieta Rosińska ul. Stawowa 29
    30. Złote Łany Henryk Copija ul. Jutrzenki 13 (ZSO im. A. Asnyka)